Sergij Marchenko (makar1976) wrote,
Sergij Marchenko
makar1976

Відпустка-2012. Міжводне, Чорноморське, Оленівка, Тарханкут

Відпустка-2012. Міжводне, Чорноморське, Оленівка, Тарханкут

Відпустка-2012. Міжводне, Чорноморське, Оленівка, Тарханкут

Вирішили їхати автобусом, бо це реальна економія на бензині.
Клік для перегляду альбома на Пікасі!

Відпустка-2012. Виїзд. Коломия-Чернівці


Автобус їде 20 годин з Коломиї.
Міжводне це невеличке СМТ в Західному Криму з ДОВЖЕЛЕЗНИМ ЗДОРОВЕННИМ пляжем, який густо утиканий кабаками. Пиво від 7,50 до 15 грн. Плюс стандартні банани - парашути - гідроцикли - гірки - алея-базар з обжираловкою (шашлик, шаурма, плов і т.д.) Можна жерти і бухати поки не луснеш.


Переглянути більшу мапу

Ми приїхали туди відпочивати з метою економії коштів, але ваще то там СУПЕР :-)Міжводне називається напевно тому, що з одного боку море, а з іншого щось типу солоного озера і болота. Деякі особливо наївні люди мастяться цим болотом і ходять як негри, не думаючи про тяжкі метали в цьому намулі, такі як ртуть і миш'як :-)
Клік для перегляду альбома на Пікасі!

Відпустка-2012. Затока Джарилгач, автостанція Міжводне


Робити тут особливо нєчєво. Правда я туди відпочивати приїхав, а не робити :-) Нема ні одного банкомата, навіть в супермаркеті не беруть до оплати банківські карточки. Райцентр м. Чорноморське розташований кілометрів за 10-12. Таксі туди і назад коштує 100 грн, а автобус (їде в одну сторону 15 хв) всього 5 грн. Бажано брати квиток на автостанції. Я сфоткав розклад автобусів. В Чорноморському є супермаркет АТБ і банк Аваль. АТБ наліво від автостанції в Чорноморському метрів 400, банк направо мертів 500.
Приблизно так виглядає центральний пляж. Народу - просто ТЬМА. Після обіду трохи менше. Лежак 20 грн за пів дня. Так що в тінь краще ховатися в бар, можна за 8 грн взяти пивас і сидіти в тіні скільки влізе.

Відпустка-2012. Чорноморське, Міжводне


Відпустка-2012. Міжводне


База відпочинку Фламінго. Економного класу. Свого сайту не має:

Відпустка-2012. База відпочинку Фламінго


Після того, як надоїсть хавати, бухати і загорати, ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ поїхати в Оленівку на Тарханкут. Там красота капєц. Правда автобусом треба їхати до Чорноморського, потім іншим автобусом до Оленівки, а вже до самого мису Тарханкут на таксі. І пиво там дорожче в два раза... Власне МИ туди ломанулися, щоб попірнати з аквалангом. Дайв-клуб Пелікан http://pelikan.kiev.ua/ Ціна вапроса 350 грн з морди.

Відпустка-2012. Мис Тарханкут


Відпустка-2012. Дайв-клуб Пелікан. Дайвінг на мисі Тарханкут
Ось ще фотки з Міжводного. Там є невеличкий маяк, скали атдальонно схожі на Тарханкут, закинуті нафтові вишки, здоровенна железяка-пірс на закинутій нафтобазі, звідки можна пострибати в море, але я як вилізав по іржавих мокрих трубах, то бляха муха був весь в крові! Коло бази відпочинку Фламінго є прикольний парк з саморобними всякими містками-фігурками. Кароч дивіться фотки, це треба бачити!

Відпустка-2012. Міжводне. Маяк на мисі Чорний. Пірс закинутої нафтобази. База відпочинку Фламінго


Всього на відпочинок (10 днів, 12 з переїздом) ухайдохав 10 тис грн (на трьох). З них всього 3850 грн переїзд туди - назад автобусом і проживання в номері економ-класу (без кондиціонера, телевізора і інтренета) на базі відпочинку Фламінго. Інтернет є на другому поверсі, кому приперло, по 15 грн/год!
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments